ГУРТОЖИТОК

Приватного вищого навчального закладу

«Медичний коледж»

 

 

 

Комендант гуртожитку

КАЧИНСЬКА Люба Василівна

 

Медичний коледж орендує гуртожиток на 80 місць. Гуртожитком забезпечуються усі бажаючі студенти. Кімнати чотирьохмісні з загальним туалетом та душовою кімнатою, яка знаходиться  на першому поверсі. Кімнати повністю укомплектовані меблями, постільною білизною (із  розрахунку 4 комплекти на одного проживаючого студента), шафами, ліжками, тумбочками,  настінними ковриками та покривалами.

 

 

У розпорядженні студентів, що проживають у гуртожитку є обладнані три сучасні кухні із стаціонарними електричними плитами, де студенти можуть приготувати гарячі страви, а також кімната, де є все необхідне для організації студентського побуту: праски, гладильні дошки, обладнання для прання.

 

 

 

 

 

У гуртожитку систематично проводяться виховні заходи, розважальні програми, студентські конференції, конкурси тощо. Студенти, які проживають у гуртожитку завжди відвідують усі заходи.

 

 

Режим роботи гуртожитку затверджений відповідним наказом по коледжу на основі розпорядження міської Ради.

В зимовий період гуртожиток закривається о 9.00 год., а у літній період – о 10.00 год.

Всі відвідувачі реєструються у відповідній книзі, яка знаходиться у чергового. Куратори груп чергують у гуртожитку, відповідно до складеного графіку. Свої пропозиції, зауваження та звіт про здійснену навчально-виховну роботу записують у журналах, що знаходяться у кожній кімнаті.