Звернення директора

Приватного вищого навчального закладу

«Медичний коледж»

КРИВОКУЛЬСЬКОЇ Галини Олегівни

 

 

За роки існування з 2003 року змінювалась назва навчального закладу, змінювались його керівники, але завжди залишався незмінним дух; прагнення досягти нових висот, покращення освітньої бази та методичного удосконалення.

Сьогодні ПВНЗ «Медичний коледж» готує молодших спеціалістів для лікувально-профілактичних закладів області та держави. Колектив викладачів – це когорта висококласних педагогів і медиків з власним баченням сучасної моделі освіти з великим бажанням і можливостями навчати і виховувати сучасну молодь. Наші студенти – колектив згуртованої молоді, обєднаних єдиною метою – стати медичним працівником, гордо нести це почесне звання.

Потужна матеріальна база, сучасне медичне оснащення, комп’ютерна техніка, доступ до мережі Internet, сучасна бібліотека – створюють умови для підготовки кваліфікованих медичних спеціалістів.

Завдяки укладеним міжнародним угодам студенти і викладачі нашого коледжу мають можливість брати участь в міжнародних і всеукраїнських наукових конференціях, а випускники, завдяки високій кваліфікації та отриманому після завершення навчання, диплому державного зразка можуть працювати в лікувальних закладах України, Європи та Америки.

 

КРЕДО НАШОГО КОЛЕДЖУ – професіоналізм, чуйність, порядність та доброта.