З ДНЕМ АКУШЕРА!

Діти – наше майбутнє, майбутнє  держави. При появі нового життя важливу роль відіграє медичний працівник і в першу чергу акушерка. Саме акушерки першими приймають в цей світ маленьку беззахисну людину. Вони допомагають матерям, надають їм професійну допомогу і знаходяться поруч, готові допомогти в будь-яку хвилину. Для кожної роділлі акушер в перші хвилини і лікар, і психолог, і найкращий друг.

Акушерство -  наука, яка вивчає організм жінки та пов'язана із вагітністю та пологами. Ця професія відома  з давнини. Ще при первіснообщинному ладі були жінки, що надавали допомогу при пологах.

Не дивно, що акушерам присвячений особливий день - Міжнародний день акушера, який щорічно відзначається 5 травня.

У цей день cтуденти Приватного вищого навчального закладу «Медичний коледж» влаштували справжнє свято для всіх присутніх.

Зі словами вітання до студентів спеціальності «Акушерська справа» звернулася директор ПВНЗ «Медичний коледж» Кривокульська Галина Олегівна.

       

Отже, сценка «Іспит із патоморфології…»

Жіноча консультація наших днів, сценка «Двоє вагітних під кабінетом лікаря».

Сценка «Примхи вагітної»

Сценка «Партнерські пологи по-закарпатськи…»

Сценка «Повернення з пологового будинку»

 

Під час дійства студенти розповіли про цікаві факти  пов'язані з акушерством, згадали про історію виникнення спеціальності.

Студентка 1 групи 3 курсу спеціальності «Акушерська справа» Мотлас Юлія написала вірш, присвячений Дню акушера.

У Міжнародний День акушера проводяться благодійні акції. Студенти 3 курсу спеціальності «Акушерська справа» не залишилися осторонь і відвідали дитячий будинок. На кошти зібрані в коледжі, були придбані необхідні речі.

Зі своїм привітанням у медичний коледж завітали гості з Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.

Наші студенти обрали найвідповідальнішу, найскладнішу, але, водночас, найгуманнішу, найдобрішу і вічну професію – професію акушера.

Прийде час, і кожна із вас стане тією доброю феєю, в руках якої відбуватиметься найголовніше чудо Всесвіту – народжуватиметься нове життя!