4 квітня 2018 року у Приватному вищому навчальному закладі «Медичний коледж» відбулася Пов’язане зображеннястудентська науково-практична конференція на тему: «Інфекційні екзантеми у дітей. Гемафонд. Нові перспективи».

      Конференція присвячена спалаху інфекційних захворювань, в тому числі кору та проблемам, що виникли на сьогоднішній день в Україні з вакцинацією.

               Метою конференції є виявлення наукового і творчого потенціалу студентів медичного коледжу, стимулювання і підтримка наукової діяльності студентів, сприяння успішному кар’єрному старту і професійному росту, підвищення ефективності самостійної роботи.

Основним завданням конференції є :

·        залучення студентів до науково-дослідницької роботи та вирішення проблеми, які мають практичне значення в галузі педіатрії;

·        формування у студентів навичок самостійної роботи з вивченням дисципліни;

·        підвищення якості підготовки фахівців за рахунок творчого підходу до засвоєння студентами додаткового навчального матеріалу;

·        стимулювання зацікавленості молоді до актуальних проблем сучасності, а також створення умов для реалізації інноваційного потенціалу молоді.

C:\Users\Admin\Desktop\конф педіатрія кір\IMG_6596.JPG

 

C:\Users\Admin\Desktop\конф педіатрія кір\IMG_6608.JPG

 

Про актуальність теми профілактики кору та вакцинації на сьогоднішній день наголосила директор Приватного вищого навчального закладу «Медичний коледж» Кривокульська Галина Олегівна .

Відомо, що попередити захворювання доступніше, простіше ніж вилікувати його. Не випадково, вакцинацію вважають одним з найбільших досягнень, проведених у світі для соціального здоров’я.

Спільне горе і страждань завдали людству інфекційні хвороби протягом багатьох віків! Нам важко уявити той час, коли пандемії чуми руйнували цивілізації, створюючи небезпеку виживання людей на  планеті.

З 1900 по 1915р в Україні від кору та коклюшу померло близько півмільйона дітей.

І питання щеплення – це питання надзвичайно серйозне. Щеплення робять, щоб запобігти захворюванню. В даний час за допомогою вакцинації вдається попередити появу близько тридцяти захворювань.

 

В конференції взяли участь такі студенти:

Липка Наталя та Курчаба Валентина, студенти 4 курсу 2 групи, спеціальності «Сестринська справа» з темою «Кір та краснуха»

Науковий керівник : кандидат медичних наук, доцент Алексеєнко Людмила Іванівна – викладач педіатрії.

C:\Users\Admin\Desktop\конф педіатрія кір\IMG_6587.JPG

 

Декет Марія та Нярба Аліна, студенти 3 курсу 1 групи, спеціальності «Акушерська справа», тема доповіді «Гемафонд. Пуповинна кров. Для чого зберігати?  Де зберігати?».

Науковий керівник : викладач-методист, викладач-спеціаліст вищої категорії  Панасюк Галина Павлівна.

 

C:\Users\Admin\Desktop\конф педіатрія кір\IMG_6599.JPG

 

Лищишин Юлія, студентка 4 курсу 2 групи, спеціальності «Сестринська справа», тема дослідницької роботи «Кір і скарлатина».

Науковий керівник : кандидат медичних наук, доцент Алексеєнко Людмила Іванівна – викладач педіатрії.

 

C:\Users\Admin\Desktop\конф педіатрія кір\IMG_6577.JPG

 

Таран Марта та Цісельський Павло, студенти 4 курсу 1 групи, спеціальності «Сестринська справа» з темою «Кір та вітряна віспа»

Науковий керівник : кандидат медичних наук, доцент Алексеєнко Людмила Іванівна – викладач педіатрії.

 

C:\Users\Admin\Desktop\конф педіатрія кір\IMG_6584.JPG

 

Батіг Тетяна  та Кравець Маряна, студенти 3 курсу 3 групи, спеціальності «Лікувальна справа» та тема роботи «Кір. Прояви кору у дітей».

Науковий керівник : Викладач-методист, викладач-спеціаліст вищої категорії Панасюк Галина Павлівна.

 

C:\Users\Admin\Desktop\конф педіатрія кір\IMG_6570.JPG

 

Ляхович Аліна та Ониськів Тетяна, студенти 3 курсу 2 групи, спеціальності «Лікувальна справа», тема роботи «Питання профілактики кору».

Науковий керівник : викладач-методист, викладач-спеціаліст вищої категорії

Панасюк Галина Павлівна.

 

C:\Users\Admin\Desktop\конф педіатрія кір\IMG_6576.JPG

 

Усі студенти, які взяли участь у конференції нагороджені грамотами та сертифікатами.

 

C:\Users\Admin\Desktop\конф педіатрія кір\IMG_6613.JPG

 

C:\Users\Admin\Desktop\конф педіатрія кір\IMG_6617.JPG

 

C:\Users\Admin\Desktop\конф педіатрія кір\IMG_6631.JPG