«Великодні дзвони»

 

Одне з найбільших весняних свят у християнській релігії – Великдень. Воно пов’язане із  Воскресінням Сина Божого – Ісуса Христа.

3 квітня 2018 у ПВНЗ «Медичний коледж» відбувся захід, присвячений великому святу Пасхи - «Великодні дзвони» і майстер клас по розфарбовуванню писанок, який провела викладач та куратор загальноосвітнього курсу підготовки Тернова Ірина Володимирівна.

Студенти першого курсу, які взяли участь у заході, мали можливість відчути велич цього християнського свята, пригадати звичаї і традиції українського народу.

Символ Великодня – писанка. Під час майстер класу були продемонстровані різноманітні техніки виготовлення писанок, крашанок, крапанок, дряпанок. Студенти ознайомились із легендами про писанки, із символікою її знаків та кольорів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світле свято Пасхи завжди об'єднує не тільки родини, але й усіх християн по світу. А це значить, що вже у неділю звідусіль, і за святковим пасхальним столом також, будуть лунати красиві слова з Великоднем.

Адміністрація медичного коледжу вітає усіх викладачів, студентів та працівників з Великоднем. У момент, коли вже спечені великодні паски, сформовано багатий великодній кошик, дім святково прикрашено прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту!

Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху.

 

Хай сповнює душу краса Великодня

І радість оселиться в серці сьогодні!

Хай милують око весняні квіти,

І будуть щасливі дорослі та діти!!

 

Христос Воскрес!