Педагогічна рада Приватного вищого навчального закладу «Медичний коледж» була створена з перших днів заснування навчального закладу як дорадчий орган. Посаду голови педагогічної ради з дня створення, відповідно до Статуту коледжу та Положення про педагогічну раду обійняв директор коледжу КРИВОКУЛЬСЬКА Галина Олегівна. Робота засідань педагогічної ради базується на Положенні про педагогічну раду ПВНЗ «Медичний коледж», Статуті навчального закладу та нормативних документах МОН України.

 

 

 

Секретар Педагогічної ради БОНДАРУК Алла Григорівна

 

Головним органом методичної роботи є  ПЕДАГОГІЧНА РАДА, на розгляд якої виносяться основні питання навчально-організаційної та методичної роботи, навчання та виховання студентів.

Педагогічна рада Приватного вищого навчального закладу «Медичний колледж» працює з 2003 року.

До складу педагогічної ради входять:

Голова педради – Кривокульська Галина Олегівна – директор ПВНЗ «Медичний коледж»;

Заступник голови ради – Ворожбит Стефанія Олегівна – заступник  директора з навчальної роботи;

Ганчарик Віра Михайлівна – заступник директора з методичної роботи;

Секретар  – Бондарук Алла Григорівна – викладач ПВНЗ «Медичний коледж»;

Обов'язкові засідання педради перед початком і після завершення навчального року. Вже на першій педраді нового навчального року розглядаються питання про  шляхи удосконалення змісту навчально-виховної діяльності коллективу, про кадрові зміни, які відбулися у коледжі; остання педрада навчального року присвячується аналізу помилок і проблем навчального року, що минув.

Регламентується робота педради Положенням про педагогічну раду та Статутом Приватного вищого навчального закладу «Медичний коледж».